درباره ما

خرازی ترمه فعالیت خود را از سال 1378 با عنوان خرازی موسوی شروع کرده است و سال 1390 با تغییر نام فروشگاه از خرازی موسوی به خرازی ترمه فعالیت خود را به صورت جدی تر ادامه داده است .با ورود کسب و کار ها به عرصه فروش اینترنتی ، تصمیم بر آن شد تا در این راستا قدم برداشته تا بصورت کامل تری خدمت رسان مشتریان عزیز باشیم . سال 1401 اقدام به طراحی سایت و قدم به عرصه ی فروش اینترنتی نهاده شد و با ثبت فروشگاه با عنوان خرازی ترمه پویا صفحات مجازی ما شکل گرفت و همواره با همکاری تیمی قوی و پرسنل مجرب خود در زمینه توزیع لوازم خیاطی در استان اصفهان و سراسر کشور به صورت کلی و جزئی خدمت رسانی میشود . مجموعه ما در زمینه توزیع لوازم خیاطی به صورت تخصصی و ارائه تنوع بالا از انواع دوک نخ خیاطی ، پایه چرخ و ملزومات خیاطی و … فعالیت مداوم و پشتیبانی پر قدرت در ساعات اداری در حال خدمت  رسانی به شما مشتریان عزیز است . 

هر ساعت از شبانه روز امکان خرید از سایت وجود دارد و در اولین ساعات کاری با بهترین بسته بندی سفارشات ارسال میشود تا موجب رضایت مشتریان عزیز گردد . 

راه های ارتباطی

شما میتوانید برای ارتباط و پیگیری و مشاوره با ما از طریق ایمیل بصورت 24 ساعته و از طریق تماس و حضوری از ساعت 8 الی 20 با ما در ارتباط باشید .